Inače, Živojinovići su u martu proslavili drugi rođendan malog Aleksandra, a pjevačica je nedavno istakla da još uvijek ne planira drugo dijete
Pjevačica Aleksandra Prijović pojavila se na jednom događaju u prijestonici, a moglo se primijetiti da nikad bolje nije izgledala.
Naime, Prija se pojavila u žutom kombinezonu i izgledala je veoma izazovno. Dubok dekolte, go stomak i visoke potpetice bile su dobitna kombinacija.
Pjevačica je objavila fotografiju na svom Instagram profilu, a pozitivni komentari su se nizali.
View this post on Instagram
Inače, Živojinovići su u martu proslavili drugi rođendan malog Aleksandra, a pjevačica je nedavno istakla da još uvijek ne planira drugo dijete.
– Ne planiram bebu drugu još uvijek. Kad se desi desit će se. Ja bih voljela najmanje 2 djeteta da imam pa kad bude. Nismo planirali ni za prvo dijete, to se desi – bila je jasna Aleksandra.
(Express/alo)