Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

SUSRELA SE SA PROGONITELJEM, MIJENJA NAVIKE: Nina Badrić se zbog korone vratila sebi

Penzioner je u njen automobil postavio uređaj za praćenje i situacija nije bila bezazlena

Nina Badrić otkrila je da ju je pandemija koronavirusa baš promjenila, a onda je šokirala kada je otkrila da se suočila sa svojim progoniteljem koji joj je postavio uređaj za praćenje na njena kola.Inače, pjevačica se u aprilu ove godine susrela se na sudu sa penzionerom koji ju je dvije godine uhodio. Sada je prvi put otkrila koja je situacija presudila da se obrati policiji i koliko je živjela u strahu.

– Zamislite kako je živjeti sa spoznajom da vas neko konstantno prati i da uvijek vreba na vas? Da zna vašu adresu i dolazi vam na prag, zvoni na vrata stana, da ljetuje gdje vi ljetujete i spava u hotelim gdje vi nastupate. Da u svakom trenutku zna gdje se nalazite i da čak na autu pronađete uređaj za praćenje. Najviše sam zahvalna policiji s kojom sam u kontaktu, jer te stvari nisu nimalo bezazlene. Takve sam situacije nažalost prošla više puta u životu i nadam se da nikada više neću morati da se suočavam sa takvim ljudima, jer to nikome ne bih poželjela – rekla je Nina.

–Imala sam koronu i uspjela sam da je pobjedim. Zahvalna sam Bogu što su simptomi bili blagi, te sam osjetila tek kao malo težu prehladu. No poznajem mnogo ljudi koji su jako teško prošli kroz sve, a neki od njih su nažalost izgubili bitku- kazala je Nina.Vijreme samoizolacije pevačica je iskoristila da se više okrene sebi te promjeni neke životne navike.

– Nevjerovatno lako sam se privikla na novo stanje i vođenja mišlju da je svima isto, mirno prošla kroz ovo nesretno vrijeme. Prihvatila sam trenutno stanje stvari i osmislila svakodnevnicu u kojoj sam puno toga napravila. Vratila sam se prirodi i zdravom životu bez stresa, kakav sam do sad poznavala. Rano idem na spavanje, rano se budim, a plac, kuhinja šetnja prirodom i čitanje knjiga postali su mi svakodnevnica. Ishranu sam potpuno promjenila. Sastoji se od voća, povrća i žitarica. Prestala sam da jedem meso i bilo šta što je životinjskog porijekla. I moram priznati da se ojsećam odlično, bistro i snažno. Ovo je bilo idealno vrijeme da se čovjek sastane sam sa sobom. A ja sam shvatila da sam puno nedostajala samoj sebi sve ove godine koje sam provela radeći – bila je iskrena Badrićeva.

(Express/Jutarnji)

Tagovi: Nina Badrić
Prethodni članak

BAHATO: Tamara Đurić parkira gdje joj je volja!

Sljedeći članak

ZANZIBAR JE SAVRŠEN: Ivana Nikolić u izazovnoj pozi

Povezani članci

Neda Arnerić udavala se 3 puta: Djecu nije htjela imati, a brak s ovim Srbinom nikad joj nisu oprostili!

Sve ostavio supruzi pa se drugoj uselio u stan: Ovako izgleda žena koja je ukrala srce Bajagi!

Pjevačica dotjerala liniju do savršenstva: Novi dečko joj očito baš prija!

Ovo su prvi polufinalisti “Zvezda Granda”: Troje iz BiH prošlo u baražu!

NAJNOVIJE

Edi Hadžiahmetović predstavio svoju trilogiju: Muzički zaokret uz trubače!

Slađa Delibašić reagirala na priče da ju je Đole Đogani tukao: “Pala sam niz stepenice…”

BH pjevačicu ludo volio Dejan Matić: S drugom je dobio 2 sina, a ona doživjela bračni brodolom!

Samir Ramović zabrinuo je javnost nakon strašnih vijesti: “Mislio sam da umirem i samo su mi djeca bila na pameti!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo