Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

MOMENTALNA DISKVALIFIKACIJA: Vladimir Tomović kažnjen zbog kršenja pravila!

Kako je već poznato, Vladimir Tomović je danima unazad pokušavao da ucjenjuje produkciju i to tako što je navodno odbijao da jede i pije. Vladimir je prije nekoliko dana imao zakazano ročište, koje je odloženo, u šta je on bio i te kako upućen, ali je i dalje nastavljao da ucenjuje produkciju i da pravi dramu.

Zbog kršenja pravila, Vladimir je, odlukom Velikog šefa, diskvalifikovan, a o tome su obavješteni i zadrugari u Beloj kući.
Zadrugari,

Doneli smo odluku da zbog člana broj 5 ugovora koji su potpisali svi zadrugari pa i Vladimir Tomović, on bude diskvalifikovan ali i tužen. Na osnovu ovog člana RTV PINK će osim diskvalifikacije od Vladimira na sudu potraživati sumu od 5 miliona dinara.

Kako u Zadruzi nista nije tajno, ovim ćemo jasno i glasno objasniti našu odluku. Svi zadrugari su svojevoljno potpisali ugovore za učestvovanje u rijalitiju i svi jako dobro znaju uslove učestvovanja. Niko ne može ucjenjivati produkciju niti će produkcija ikada pozitivno odgovoriti na bilo čiju ucjenu. Vladimirovi postupci svih prethodnih dana, navodni štrajk gladju, otkrivanje stavki ugovora, negativni komentari o produkciji su posljedica kazne koju je dobio zbog davljenja i obaranja na pod Marka Đedovica. Mi kao produkcija stojimo iza toga da je kaznu u iznosu od mjesecnog honorara dobio pravedno i da ničim nismo prekršili nijednu stavku iz ugovora.

RTV PINK kao i uvijek poštuje sve stavke ugovora sa svim zadrugarima pa i sa Vladimirom, ali isto tako ne možemo pristati na ucjene i sabotažu bilo kog učesnika Zadruge. Svi zadrugari su upoznati sa činjenicom da produkcija ima pravo da kazni učesnike za nepoštovanje pravila pa i za agresivno ponašanje i s tim u vezi Vladimir apsolutno nema pravo da se ne slaže sa kaznom niti da ucjenjuje produkciju zbog kazne koju je dobio za postupak prema Marku Đedovicu.

 

(Express/pink)

Tagovi: Vladimir Tomović
Prethodni članak

OGLASILA SE MAĆEHA RADE MANOJLOVIĆ: Otkrila u kakvim su odnosima!

Sljedeći članak

Makedonskom predstavniku na Evroviziji prijete smrću

Povezani članci

Hercegovac Mario na meti u “Farmi”: Parfem nanosi čak i u štali i stalno se uređuje!

Kija Kockar na sudu sa starletom: Oštar demant izazvan likovanjem druge strane!

Nikolija bez grudnjaka raspalila maštu pratitelja (FOTO)!

U Srbiju stigao Turčin kod kojeg Srpkinje idu po nove noseve i zadnjice: Ima 45 godina i veliko bogastvo!

NAJNOVIJE

Pokradeni Tarik i Lejla Filipović: “Došli smo u stan, a kad smo izlazili, imao sam…”

Zgodni hrvatski nogometaši kao manekeni: Ženama pale vilice, a sve smislila supruga jednog od njih!

Hercegovac Mario na meti u “Farmi”: Parfem nanosi čak i u štali i stalno se uređuje!

Šime iz “Gospodina Savršenog” ne izgleda više ovako: Obrijao se i sve ostavio u čudu!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo