Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

HAOS! Gagi bacio Lunu na pod!? Nikada ga nismo vidjeli u ovakvom izdanju

Gagi Đogani je ove sve navode demantovao i sve vrijeme govorio Luni da i ona to učini kako se ne bi stvarala lažna vijest u javnosti

Juče je došlo do žestokog obračuna između Mirka Gavrića i Gagija Đoganija za crnim stolom. Mirko je izneo niz skandaloznih detalja iz života Đoganijevih.

– Da li si bio nasilan prema Luni? Živeli ste u Maričkoj ulici, tada je bio aktuelan eksplicitan video iz Hrvatske, gledao ga je pred Lunom. Ja sam ga opomenuo, on ju je uhvatio za ruku i bacio na pod. Mogu na poligrafu da to dokažem. Još jedna stvar koju je Luna ili potisnula ili zaboravila. Kada je Nina bila beba, čim bi se Luna javljala na telefon, on nije htjela da priča sa njom, nego je govorio da da Ninu – otkrio je Mirko Gavrić.

Gagi Đogani je ove sve navode demantovao i sve vrijeme govorio Luni da i ona to učini kako se ne bi stvarala lažna vijest u javnosti.

Tagovi: Gagi Đogani
Prethodni članak

PROCURIO EKSPLICITNI VIDEO DARKOVE VJERENICE: Odmah se oglasio!

Sljedeći članak

Ko je muškarac sa kojim je Romana krala pare na bankomatima?

Povezani članci

Hercegovac Mario na meti u “Farmi”: Parfem nanosi čak i u štali i stalno se uređuje!

Kija Kockar na sudu sa starletom: Oštar demant izazvan likovanjem druge strane!

Nikolija bez grudnjaka raspalila maštu pratitelja (FOTO)!

U Srbiju stigao Turčin kod kojeg Srpkinje idu po nove noseve i zadnjice: Ima 45 godina i veliko bogastvo!

NAJNOVIJE

Severina sve ćešće u BiH: Sada najavila spektakl u Travniku na posebnom mjestu!

Novi detalji o Ervinu Mujakoviću “menadžeru za solarij”: Otkrio kako je zbog teretane ostao nepokretan i sad ima 140 kila!

Zaposlenici Jelene i Duška otkrili tajne iz vile na Dedinju: Ovo o njima nitko nije znao!

Rijetko tko zna što je Emina Jahović radila prije muzičke karijere: “‘Ja sam joj pomogla da dođe do Dine Merlina!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo