Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Kija Kockar planira da uloži 150.000 eura u novi biznis: Mislila sam da se šali

Pjevačica i pobjednica “Zaduge 1”, Kristina Kija Kockar, kako pišu srbijanski mediji, riješila je da svoju dosadašnju ušteđevinu, ali i novac koji će zaraditi u narednom periodu, uloži u otvaranje restorana u Beogradu.

Kako se navodi, Kija već duže vrijeme ima ideju da se posveti ugostiteljstvu jer je to vrlo zanima, a s druge strane, imala bi i dodatnu sigurnost kada je riječ o finansijama. Muzičari širom svijeta ne mogu da rade kao nekada, što traje već tri mjeseca, a pitanje je kako će ubuduće funkcionisati nastupi pjevača, pa zbog toga Kija Kockar želi da pokrene privatan biznis.

Ona je o svojim planovima razgovarala s prijateljima koji već imaju svoj restoran i oni su joj dali nekoliko korisnih savjeta, prije svega o lokaciji. Složili su se da je najbolje rješenje da lokal otvori na Novom Beogradu, gdje je tokom cijelog dana veća frekvencija ljudi i saobraćaj bolje funkcioniše nego u starom dijelu grada. Kristina je spremna da u ovaj biznis uloži dosta novca, prema nekim procjenama, između 100.000 i 150.000 eura.

Ona, kako se navidu, već ima dio novca, ali je to daleko od potrebnog iznosa. Zato će u narednom periodu, kada budu počeli nastupi, morati da štedi više nego ikada kako bi mogla da realizuje svoju ideju.

– Mislila sam da se šali, ali ona je vrlo ozbiljna. Zaista želi da otvori restoran i već radi na tome, počela je da se raspituje o slobodnim lokalima, da istražuje kulinarstvo, baš se uživjela u tu priču. Naravno, Kija neće tako brzo moći da otvori restoran, bar ne do kraja ove godine – rekla je pjevačicina prijateljica za Stars.

Tagovi: Kija Kockar
Prethodni članak

BORA DRLJAČA SMRŠAO 25 KG: Osjećam se ko mladić, žene su navalile na mene

Sljedeći članak

Opet je spreman da se takmiči: Zvijezda “Granda” se zarazila korona virusom

Povezani članci

Ona čuva trudnoću, a pare samo kapaju: Koliko je Aleksandra Prijović zaradila od milijardu pregleda na mreži YouTube?

Jesu li njih dvoje najzgodniji par na estradi: Kćerka poznatog para i pjevač blistaju od sreće!?

Preplanuo, nasmijan i utegnut: Darko Lazić nikad zgodniji na kuminoj promociji, ženama popadale vilice…

Već se skupljaju imena za “Elitu 9”: Kija Kockar, Filip Car, Aleksandra Nikolić, a navodno se progovara i sa jednom “zvezdom Granda”!

NAJNOVIJE

Otkriveno od čega je stradala poznata glumica iz filmova za odrasle: Boljka industrije ubila i Kylie Page!

Najzgodniji turski glumac postao Sandokan: Svi su uvjereni da se Canu Yamanu smiješi Hollywood!

Crkveni sud odlučivao o braku Danijele Martinović i Thompsona: “Ispostavilo se da ga nisam tukla!”

Ona čuva trudnoću, a pare samo kapaju: Koliko je Aleksandra Prijović zaradila od milijardu pregleda na mreži YouTube?

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo