Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Svako treba da ima svoj mir: Severina se odselila od Kojića, iznajmila stan u Beogradu

Severina Kojić već tri mjeseca boravi u Beogradu, međutim, više ne živi u kući svog svekra Dragana Kojića Kebe na Bežanijskoj kosi! Pjevačica je nedavno iznajmila stan na Novom Beogradu jer želi svoj mir.

– Igor nije bio za to da uzmu stan jer imaju dosta prostora u kući. Međutim, Seve ko Seve! Uradila je kao i obično po svome – otkriva izvor za Star i dodaje:

– Kada je Igor za to saznao, žestoko su se posvađali! On nije htio da napušta porodičnu kuću, pa je Severina sama u stanu. Koliko znam, Igor povremeno ide i u stan, ali više vremena provodi sa mamom i tatom. Iz tog razloga i jesu pokrenute priče o razvodu, čak su se i sa Instagrama otpratili, pa je to podgrijalo priče o konačnom razlazu. Keba je pokušao da priča sa snahom i da je ubjedi da ne ide u stan, ali mu je ona rekla da ima mnogo razloga zašto smatra da je tako najbolje – priča izvor i objašnjava šta je navelo Severinu na ovaj korak.

– Pjevačica mu je objasnila da voli i njega i njegovu suprugu Olju, ali da smatra da ipak svako treba da ima svoj mir. Ona je tokom karantina shvatila da joj fali neka sloboda, te da više ne može da živi sa svekrom i svekrvom. Keba je čak i Igoru rekao da ne razumije Severinu i da se on osjeća povrijeđeno jer su se sve vrijeme trudili da se osjeća lijepo i ugodno. Doduše, izgleda da Igoru i njoj ne cvjetaju ruže, stalno je neka tenzija, ona je nervozna i zbog sina koji je kod oca Milana Popovića, tako da ne čudi što se sve više svađaju. Valjda je htjela da izbjegne i to da Keba i Olja slušaju svakodnevne svađe, a da li će se strasti smiriti, to ni oni sami ne znaju – objašnjava izvor blizak Kojićima za gorepomenuti magazin!

Tagovi: Severina Kojić
Prethodni članak

Fudbaler slikao pjevačicu za vrijeme se*sa: Isplivala eksplicitna slika Sandre Afrike

Sljedeći članak

GDJE JE NESTAO NEKAD POPULARNI PJEVAČ: Ramiz Redžepović sa suprugom vozi kamion i pjeva

Povezani članci

Edi Hadžiahmetović predstavio svoju trilogiju: Muzički zaokret uz trubače!

Nesuđena snaha Lepe Brene progovorila o prevari u braku: “Ne bih mogla pogledati ni supruga ni djecu u oči!”

Pjevač nastupao na svadbi pa ugledao mladu: Čim joj je prišao, pomračilo mu se…

Amel Ćurić sve raznježio rijetkom obiteljskom fotografijom iz Gračanice: Svi su stali u kadar!

NAJNOVIJE

Nikolija bez grudnjaka raspalila maštu pratitelja (FOTO)!

U Srbiju stigao Turčin kod kojeg Srpkinje idu po nove noseve i zadnjice: Ima 45 godina i veliko bogastvo!

Peđa Jovanović o borbi s porocima: “Otkad ne pijem moja bivša supruga više nije bivša!”

Milijuni uzdišu za njom: “Smanjila sam i grudi i usne! Bio je to teret, svi su me osuđivali!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo