Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

NEĆE VIŠE DA ŠUTI: Seka Aleksić poslala jasnu poruku svojim fanovima

Seka Aleksić redovno na Instagramu objavljuje fotografije iz privatnog života, na kojima često pozira sa svojim suprugom Veljkom.

Pjevačica se često nalazi na meti pratilaca na pomenutoj društvenoj mreži, jer im se ne dopada Veljkov izgled, čak su ga nedavno nazvali i “pećinski čovjek”.

Upravo iz tog razloga, pjevačica se oglasila na svom Instagram profilu, te podijelila selfi sa svojim suprugom, a u opisu fotografije je poslala poruku:

– Moj voljeni! Meni najljepši, najbolji i jedini! P.S. zamoliću sve primitivne komentare na račun izgleda mog supruga da zadržite za sebe ili jednostavno prestanete da pratite moj profil. Život će vam biti ljepši – napisala je Seka u opisu fotografije na pomenutoj društvenoj mreži.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Moj voljeni! Meni najlepsi, najbolji i jedini! ❤️ . . . . . . .P.S. zamolicu sve primitivne komentare na racun izgleda moj supruga da zadrzite za sebe ili jednostavno prestanete da pratite moj profil. Zivot ce vam biti lepsi 😅

Objavu dijeli SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) Svi 8, 2020 u 12:45 PDT

Tagovi: Seka Aleksić
Prethodni članak

KRISTIJAN ŽESTOKO ISPROZIVAO LUNU: Kada takva osoba pobijedi u rijalitiju meni dođe da se ubijem

Sljedeći članak

Zadrugari završili na sajtu za odrasle: Njihov video pregledalo oko 100.000 ljudi

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo