Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

DETALJI NIKOGA NEĆE OSTAVITI RAVNODUŠNIM: Nataša Bekvalac snima sopstveni rijaliti šou

Riješila je da postane rijaliti zvijezda

Pop zvijezda Nataša Bekvalac riješila je da postane rijaliti zvijezda!

Kako piše “Informer”, Nataša uskoro počinje da snima sopstveni rijaliti šou po uzoru na Kardašijanove. Pored Nataše, u rijalitiju će se pojavljivati njene sestre Dragana i Kristina, kao i sestričina Zoi.

– Nata je nedavno imala sastanak sa producentima, za početak su dogovorili snimanje 12 epizoda čiji je radni naziv “U korak sa Bekvalčevima”. To će zapravo biti srpska verzija svjetski poznatog rijalitija “U korak sa Kardašijanovima”, u kome su se proslavile Kim, Kloi, Kortni, Kendal i Kajli Kardašijan. Zanimljivo je što se Natin šou neće emitovati na nekoj televiziji već samo na Jutjubu – priča izvor “Informera” i dodaje:

– Bekvalčeva je na početku bila skeptična, jer nije željela etiketu učesnice rijalitija, ali je poklekla na angovor sestričine Zoi, kojoj je potrebna medijska pažnja, s obzirom na to da je na početku karijere. I sestra Kristina je odmah dala zeleno svjetlo jer već ima iskustva u rijalitiju (učestvovala je u “Survajveru” 2012. godine). Najstarija Dragana ne voli javno da se eksponira, ali je zbog porodice pristala da učestvuje.

Kako dalje otkriva izvor, Nata je imala jedan uslov.

– Ona je tražila da se ni u jednom kadru ne vide njen kćerke Hana i Katja, što je organizator rijalitija prihvatio. Snimanje bi trebalo da počne već krajem avgusta – priča izvor i otkriva detalje rijalitija:

– Svaka epizoda će pratiti jedan dan porodice Bekvalac, a u centru pažnje će biti Nataša. Najviše kadrova će snimiti na njenom salašu u Čeneju, a kamere će pratiti Bekvalčeve i kako idu u spa, kod frizera, dok snimaju u muzičkom studiju, dok imaju nastupe… Ako gledanost bude velika, one se neće zaustaviti na 12 epizoda, već će rijaliti dobiti i novu, drugu sezonu, u kojoj bi mogli da se nađu i ostali članovi mnogobrojne familije Bekvalac.

Tagovi: nataša bekvalac
Prethodni članak

NEĆETE PRESTATI DA SE SMIJETE: Ognjen Amidžić prvi put pokazao lice na Instagramu

Sljedeći članak

NAPRAVILA HAOS U BUDVI: Borina djevojka želi da bije Minu Vrbaški

Povezani članci

Nakon nastupa sa Dinom Merlinom na Lovćenu DJ Damjan Eltech stiže na Desant Festival u Jajce

Karleuša osvojila CG, pa poslala brutalnu poruku: Pjevačice je strah da idu na plažu da ih vide na dnevnom svjetlu!

Isplivale šokantne tvrdnje o Aleksandri Prijović: “Za 3 noći uzet će 240.000 eura”

Potvrđeno: Bosna i Hercegovina se ne vraća na Eurosong!

NAJNOVIJE

Darko Lazić i dvoglavi orao: Pjevač na udaru javnosti u Srbiji zbog fotografije…

Prvo oglašavanje Bore Santane nakon što ga je Milica Kemez prijavila: “Već me zvala policija…”

Umrla pjevačica i glumica Olivera Katarina…

Željko Mitrović otkrio kada počinje Elita 10 i najavio najveći spektakl do sada: “Stižu sudionici iz bivše Jugoslavije”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo