Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

Tražili su joj da se skine u “Žikinoj dinastiji”, a na kraju se Lidija Vukičević rasplakala

Uloga Lilike u “Žikinoj dinastiji“ donijela joj je slavu, ali malo ko zna šta se dešavalo iza kulisa tokom snimanja jedne scene sa Nikolom Kojom.

Lidija Vukičević je glumila Liliku, kućnu pomoćnicu i u jednoj sceni ona pleše pred Nikolom Kojom. Međutim, iza kulisa se odvijala prava drama jer su joj tažili da se skine, a ona to nije željela.

– Počela sam da igram pred Mišom, kojeg je igrao Nikola Kojo, i režiser mi je rekao: „E sad, ovdje treba da se skineš“. Rekla sam mu: „Ne treba da se skinem, nismo se tako dogovorili u ugovoru“. Ne zaboravite da sam ja tada bila veoma mlada. To su bili moji počeci, a ja sam sebe na početku sačuvala od nekih stvari. Ali mi je istovremeno bilo neprijatno jer su tu bili Jelena Žigon, Marko Todorović, veliki Gidra, reditelj, direktor fotografije, svi su oni bili velika imena, a ja sam se suprostavila. Pored toga bila sam lijepo vaspitana pa mi je bilo neprijatno i što jedan Gidra čeka, što Marko čeka. Otišla sam u garderobu i počela sam da plačem. Jelena Žigon mi je rekla da sam dobro postupila – ispričala je Lidija Vukićević svojevremeno u jednom intervjuu.

Tagovi: Lidija Vukićević
Prethodni članak

Ovako izgleda kćerka Goce Božinovske koja se rijetko pojavljuje pred kamerama

Sljedeći članak

NASMIJAO DO SUZA: Mirza Selimović objavio fotografiju na kojoj je krezav

Povezani članci

Umrla pjevačica i glumica Olivera Katarina…

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

NAJNOVIJE

Darko Lazić i dvoglavi orao: Pjevač na udaru javnosti u Srbiji zbog fotografije…

Prvo oglašavanje Bore Santane nakon što ga je Milica Kemez prijavila: “Već me zvala policija…”

Umrla pjevačica i glumica Olivera Katarina…

Željko Mitrović otkrio kada počinje Elita 10 i najavio najveći spektakl do sada: “Stižu sudionici iz bivše Jugoslavije”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo