Express
  • Vijesti
    • Kolumne
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
    • Kolumne
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
Početna Izdvojeno

PRIVREDNIK I PJEVAČ ODE U AUTORSKE VODE: Jukan sarađuje sa holivudskim majstorom Janom Beranom

Ovaj video spot će na neki način biti turistička razglednca „Una parka“ koji je podržao ovaj projekat, ali i, na neki način, oživljavanje  uspomene na mog kolegu i vrsnog umjetnika Fadila Toskića

24/12/2018

Prvi put u svojoj estradnoj karijeri pjevač i vlasnik firme „Jukan eko-hrana“ Ibrahim Jukan okušao se i kao autor jedne pjesme.

-Moj tekst „Mostarka“ u dopadljivo muzičko ruho obukao je profesor Meša Bajraktarević. Radi se o tamburaškoj pjesmi koju sam snimio sa klapama i ona će, vrlo brzo, u vremenu pred nama,  biti promovisana. Da li će se na nekom mom novom albumu naći još koja pjesma sa mojim tekstom, ostaje da se vidi. U svojoj autorskoj sehari imam još dosta lijepih priča. Ako „Mostarka“ poluči očekvani uspjeh bit će mene još i u autorskim vodama. Sudbina je htjela da snimim ovu pjesmu i, zasiogurno, nisam pogriješio.

–Još jednu pjesmu želim malo više približiti javnosti. Radi se o pjesmi „Jasmina“ koju sam prije jedanaest godina dobio od rahmetli Fadila Toskića i snimio, ali je nisam, zbog spleta različitih okolnosti, javno eksponirao. Međutim, nedavno na Unskoj regati sreo sam neke prijatelje iz Amerike koji su od mene zatražili da im otpjevam tu pjesmu. Jan Beran, sin našeg istaknutog filmskog radnika poželio je da na nju snimi video spot i nije bilo druge nego da krenem u saradnju sa ovim holivudskim majstorom. Šta je on sve činio da bi dobio što bolji kadar graniči sa nemogućim. Gazio je u vodu, valjao se po blatu i nije mu bilo mrsko da neke scene snima u nedogled samo da bi dobio ono što je zamislio. Ovaj video spot će na neki način biti turistička razglednca „Una parka“ koji je podržao ovaj projekat, ali i, na neki način, oživljavanje  uspomene na mog kolegu i vrsnog umjetnika Fadila Toskića. U toku je montaža. Početkom naredne godine krećem sa promocijom ove pjesme i video spota. Prvo prikazivanje bit će u Bihaću, a potom slijede Gračanica, Sarajevo… – govori Jukan.

Tagovi: Ibrahim Jukan
Prethodni članak

JAKOV JURIČEVIĆ: Sa mentorom vrijedno i predano

Sljedeći članak

ADNAN JERLAGIĆ O “ZVEZDAMA GRANDA”: Čekaju nas suze, krv i znoj

Povezani članci

POSLJEDNJA ULIČARKA I ŠUGA: Nikolina Pišek napadnuta na ulici

prije 4 minute

JESTE LI ČULI ZA SANDŽAČKOG ELVISA: Kad se Šadinlija prihvati posla, eto pjesme i na internetu

prije 2 sata

UMRO TUŽAN, A UŠAO U LEGENDU: Zašto je Šaban Bajramović ignorisan za života?

prije 3 sata

HALO, MUTAVI: Đanijev lapsus na nastupu izazvao opšti smjehotres

prije 3 sata

NAJNOVIJE

POSLJEDNJA ULIČARKA I ŠUGA: Nikolina Pišek napadnuta na ulici

prije 4 minute

MRAČNA STRANA INTERNETA: Muzičke zvijezde žrtve prevara na društvenim mrežama

prije 31 minuta

DENIZ DEJM SNIMLJENA PRVI PUT POSLIJE PREBIJANJA: Urla i čupa kosu sa glave

prije 1 sat

JESTE LI ČULI ZA SANDŽAČKOG ELVISA: Kad se Šadinlija prihvati posla, eto pjesme i na internetu

prije 2 sata
  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2023. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
  • Kolumne