Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Svijet

MOŽE LI BIZARNIJE: Ove cipele su osvojile Nedelju mode u Parizu!

Svjetski modni dizajner Džon Galijano predstavio je svoju kolekciju jesen/zima 2018., a jedne cipele uspjele su u potpunosti da osvoje pažnju publike

Od kada je napustio modnu kuću Mejson Margiela 2014. godine, britanski kreator Džon Galijano pokrenuo je svoj vlastiti dizajn koji je poznat po kreativnim idejama.

U kolekciji jesen/zima 2018. on je bio inspirisan tehnologijom, a rezultat toga je garderoba koja posjeduje “nomadski glamur” – izrađena je od različitih vrsta futurističkih materijala koji izgledaju kao da su došle sa planete vanzemaljaca, piše britanski Metro.

Ipak asesoari su ubJedljivo najviše pažnje izazvale na reviji, odnosno cipele ukrašene slušalicama i držačima za mobilni telefon iPhone koje su pričvrćene za članak.

Manekenke su prošetale ove neobične cipele a mnoge dame, iako su impresionirane idejom, kažu da su one nešto najbizarnije što su vidjele do sada.

Tagovi: Džon Galijano
Prethodni članak

ŠUŠKA SE DA ISTANBULSKA NEVJESTA VOLI DUŠKA: Turska glumica progovorila o aferi sa Karleušinim suprugom!

Sljedeći članak

AUSTRALSKA MODNA ZVIJEZDA NA ODMORU: Zaljubila se u Hvar!

Povezani članci

Nikolija bez grudnjaka raspalila maštu pratitelja (FOTO)!

U Srbiju stigao Turčin kod kojeg Srpkinje idu po nove noseve i zadnjice: Ima 45 godina i veliko bogastvo!

Peđa Jovanović o borbi s porocima: “Otkad ne pijem moja bivša supruga više nije bivša!”

Milijuni uzdišu za njom: “Smanjila sam i grudi i usne! Bio je to teret, svi su me osuđivali!”

NAJNOVIJE

Hercegovac Mario na meti u “Farmi”: Parfem nanosi čak i u štali i stalno se uređuje!

Šime iz “Gospodina Savršenog” ne izgleda više ovako: Obrijao se i sve ostavio u čudu!

Nedeljko Bajić Baja otvoreno o svom intimnom životu: “Mene nitko ništa nije konkretno pitao, niti sam ja o tome pričao…”

Gdje je sada glumica poznata iz Žikine Dinastije po legendarnom uzviku: “*ebi ga!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo