Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

RADE ŠERBEDŽIJA UVEO NEOBIČNO PRAVILO: Evo zašto ne pije alkohol po danu!

Rade Šerbedžija otkrio novu naviku

Rade Šerbedžija  poznat kao veliki boem u glumačkim krugovima, otkrio je da je uveo novo pravilo kojeg se drži. Ne pije alkohol po danu.

–Ja sam od onih ljudi koji uvijek daju nova značenja, nova iznenađenja i nove rasporede sebi. Sad po danu pijem samo vodu. Ne pijem alkohol dok je dan, tek kad padne noć popijem čašu vina ili dobar viski. Nije to da bih smanjio količinu alkohola u krvi, nego želim iznenaditi sebe da vidim da li sa istom strašću mogu piti običnu vodu. I mogu– uz smijeh je ispričao Šerbedžija.

 

Glumac, pjesnik i muzičar predstavio je prošle sedmice u Zagrebu knjigu autobiografskih zapisa “Poslije kiše”, koja je najavljena kao iskrena emocionalna i profesionalna biografija života tog velikog umjetnika. U njoj strastveno progovara o ljudima, gradovima, svetovima, umetnosti, idealima i uspomenama i, iznad svega, o ljubavi.

U posljednje vrijeme dosta vremena provodi sa svojim unucima kojih ima troje, a četvrto je na putu. Kaže da nikada nije bio otac, a sada ni deda koji drži pridike.

-Ne dajem savete, niti sam previše slušao savejte u mladosti. Zato ih ne namećem ni drugima. Svaki čovjek treba pronaći svoj put. Treba se učiti od divnih ljudi, sjajnih, boljih-smatra Šerbedžija.

Tagovi: Rade Šerbedžija
Prethodni članak

Pjevala odmah nakon saobraćajne nesreće i pokidala nastupom, ali je JK pokopala komentarima

Sljedeći članak

Anastasija objavila svoju sliku, a svi se pitaju šta joj je to dole

Povezani članci

Peđa Jovanović o borbi s porocima: “Otkad ne pijem moja bivša supruga više nije bivša!”

Emina Jahović nikad iskrenija: “Nemam prijatelja, a neke članove obitelji nisam ni upoznala…

Životna priča maestra Muhameda Šehića Hamića: Sa 12 godina je pratio Halida Bešlića, sa 16 postao prva harmonika Jugoslavije!

Iznenada umro otac starlete Ave Karabatić: “Preuzeo pizzu, stavio ju na stol i samo se srušio…”

NAJNOVIJE

Seka Aleksić otkrila zašto je ogorčena na Daru Bubamaru

Nitko nije ni slutio da mu se bliži kraj: Ovo su bile posljednje riječi Šabana Šaulića!?

Severina sve ćešće u BiH: Sada najavila spektakl u Travniku na posebnom mjestu!

Novi detalji o Ervinu Mujakoviću “menadžeru za solarij”: Otkrio kako je zbog teretane ostao nepokretan i sad ima 140 kila!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo