Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

Hasan Dudić: Ušao u politiku, ulazim u "Parove"

Hasan Dudić ulazi u politiku! Postao je član Partije udruženih penzionera Srbije (PUPS).

– Tu mi je mjesto. Nedavno sam postao “mladi” penzioner, pa, sam htio da pomognem kolegama da na sljedećim izborima zabilježimo što bolji rezultat. U Srbiji ima veliki broj penzionera, to je veliko glasačko tijelo, ako se budemo ujedinili možemo biti veoma respektabilna politička partija. Borimo se za što bolji status penzionera, da im država vrati ono što su joj godinama pošteno davali. Svi oni, koji imaju status penzionera su nekad radili i doprinosili Srbiji, sada zbog godina ili zbog bolesti ne privređuju. Želimo da u korjenu izmijenimo odnos države prema penzionerima, jer su oni danas najugoženije kategorija ljudi – kaže Hasan.

Kako ćete pomoći PUPS-u?
           
– Ima više načina, samo ako znaju da me pametno iskoriste. Evo, idu izbori, u štabu mogu da me angažuju da u okviru predizbornih manifstacija radim na organizaciji koncerata, koji bi bili sigurno veoma posjećeni jer ću svojim autoritetom okupiti mnoga imena sa estrade. Veliku pomoć u ovom poslu očekujem i od pop-pjevačice, Jellene, koja je postala potrparol PUPS-a iako još uvijek nije penzione. Ovih dana očekujem da me Predsjedništvo PUPS-a i zvanično predstavi i promoviše.

Priča se da je vaša pjesma “Doviđenja mladosti”, koja poznata u narodu kao “Došlo vrijeme, izdala me snaga”, sada himna penzionera. Da li je istina?

– Kad sam došao u PUPS na Vračaru zapjevao sam im pjesmu “Doviđenja mladosti”. Svi oni koji su bili u sali zajedno sa mnom su zapjevali, a neko je predložio da ona bude i nezvanična himna PUPS-a. Dobro bi bilo da se ta ideje i na Glavnom odboru usvoji. Bilo bi para od autorskih tantijema (ha, ha, ha).
            
Kolika je penzija?
            
– Nešto manje od 250 eura! Dovoljno za sada, ali valjalo bi da je veća. Ali, ako pobijedimo na izborima, što može da se desi, sigurno da će biti veća.  Ne samo moja već svima. Penzioneri su zaslužili da žive bolje jer su svoju mladost i najbolje radne i životne godine proveli radeći i doprinosili boljitku Srbije.
            
Govoilo se da ste sudionik u rijaliti šou “Parovi”. Da li je istina?

– Istina je da sam bio na razgovorima. Trebalo je da uđem odmah na početku, ali su mi kasnije rekli da na mene mogu računati tek poslije mjesec dana. Ja ih cijenim, ali mislim da to je od njih neozbiljno, jer su mi pokvarili mnoge planove. Trebalo je da za Novu godinu i u reprizi nastupim na jednom trgu, imao sam pozive da idem u Ameriku, zatim, u ovim prazničnim danima odbijao sam primamljive angažmane u Beogradu, Nišu, Zaječaru, Bosni … Sada su mi svi planovi pali u vodu, moram da čekam kraj januara da eventualno uđem u šou. Ostao sam “kratak” za nekoliko hiljada eura. Ne znam, možda se do početka rijaliti “Parovi” nešto izmjeni. Oni, po pravilniku mogu jedan dan prije početka da te eliminišu, ali, i da te ubace u šou.
              
A da li bi u paru bili sa bivšom ženom Zlatom Petrović?

– Ma, Zlata ne dolazi u obzir, ni pod “razno”. Kako su pojedine moje poznanice doznale da sam kandidat za “Parove” počele su danima da me salijeću. Imam barem trideset raznih kombinacija. Kada bude vrijeme da uđem odlučiću se za onu koja bude najatraktivna. Za sada ne bih želio da otkrijem njeno ime. Čuće se i vidjeće se ko je ona. A kad budem ušao napraviću neviđeni šou. Imam veliko iskustvo sa rijalitijem, konkurisaću i za glavnu nagradu. Oni što mi budu konkurenti biće za mene mala djeca!
                                              

Sljedeći članak

Kad Plavi vodi na večeru: Svi 'bulje' u mobitele, niko ništa ne priča

Povezani članci

Nogometnu loptu zamijenila mikrofonom: Beta Sudar ima i stas i glas, a Balkan osvaja pjesmom Baneta Opačića!

Saša Matić danas puni 47.godina: Džej ga provocirao dok je pjevao po kafanama…

Voyage ponovno solo: “Raskid je bio spontan a o Breskvici ama baš nikako ne razmišljam!”

Barbara Bobak: Žene su superiorniji spol!

NAJNOVIJE

Ovo je čudak koji se autom zabio u kuću Jennifer Aniston: Na suđenju joj se cerio u lice!

Pjevačica nije htjela uzeti šerpe umjeto honorara, a Lepa Lukić joj rekla: “Zvat ćeš ti mene…”

Zavirite u dnevni boravak Nataše Bekvalac: Igra sa kćerkom otkrila zanimljive detalje!

Banjalučanka Stankica Stojanović, pobjednica “Gospodina savršenog” opet išla pod nož: “Neću da me ono što sam prošla sa licem prati cijeli život.”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo