-Velika većina kolega me je podržala! Mi između sebe znamo koliko ljubavi, truda, energije i novca ulažemo i nikada ne znamo kako će proći. Tako da sam im zahvalna na tome što dijele sreću sa mnom i što imam njihovu podršku! To da kopiram nije tačno. Ne kopiram nikoga! To je samo nesporazum! – kaže Edita i ističe:
-Publika od mene nije očekivala ovaj stil i žanr, to je razlog što ljude podsjeća na Anastasiju, pa i na Senidu… Kul mi je što moju pjesmu porede sa ozbiljnim pjesmama… Da se razumijemo, to mi svakako nije bio cilj. Tasa je genijalan lik. Njen sam fan! – poručila je Edita.
https://www.instagram.com/p/ByH3YYbIZVX/
Na pitanje da li joj je Severina, s kojom je imala duet, čestitala na solo pjesmi priznaje:
-Nije, jer inače se ne čujemo i nismo u kontaktu. Mogu samo da kažem da su njene pjesme super. Sjajne su mi „Fatamorgana“ i „Loša“, to su moja dva favorita. Kada već pričamo o tako nekim ljudima, moram da se osvrnem na famozni rat s Kijom jer me svi pitaju o tome, a moj komentar na sve je – ništa!