Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

Pjevačica se posvetila vjeri: Rialda posti, pa nigdje ne nastupa

Finalistica sedme sezone Hayatovog šoua “Zvijezda možeš biti Ti”, Rialda Karahasanović Lokvančić važila je za jednog od favorita do samog kraja takmičenja. Proglasili su je najzgodnijom, a često su je nazivali i bosanskom Severinom.

Singl najesen

S obzirom na to, da je tokom osmomjesečnog takmičenja maksimalnu pažnju posvećivala svojim nastupima mlada Sarajka se umorila, pa je odmah po okončanju šoua otišla na dugo očekivani godišnji odmor. U rodno Sarajevo vratila se napunjenih baterija, a sve nastupe je otkazala do jeseni.

– Zadovoljna sam svojom prezentacijom u šou Zvijezda možeš biti Ti”. Trudila sam se sve vrijeme da se predstavim u što boljem svjetlu. Pažljivo sam sa svojom ekipom birala pjesme, radila na stajlingu i koreografiji. Sve u svemu jedno predivno iskustvo. Najesen spremam iznenađenje za sve svoje fanove i ljude koji me podržavaju. Moj singl orvijenac trebao bi ugledati svjetlo dana u septembru. Planirali smo odmah ga i ekranizirati, a nakon promocije uslijedit će i brojni nastupi – otkrila nam je pjevačica.

Tokom mjeseca ramazana Rialda posti, a zajedno sa svojim najmilijim, svojom porodicom dočekuje iftare. Ono što mnogi nisu znali da je pjevačicin skriveni talenat kuhanje, pa tako s radošću priprema i iftare, koji su kako komentiraju njeni prijatelji i više nego ukusni.

 Porodica podrška

 Tokom cijelog takmičenja podržavali su je mnogi prijatelji, rodbina, no suprug i roditelji su u svakom live-u bili uz nju.

 – Neizmjerno sam svima zahvalna na ogromnoj podršci koju su mi pružali osam mjeseci.Trudit ću se da opravdam njihovo povjerenje, a odužit ću im se svima lijepom pjesmom – završava Rialda.

 

 

 

Prethodni članak

Tarik i Lejla odmaraju u Turskoj

Sljedeći članak

Mileta Kitića preznojila publika

Povezani članci

Screenshot

Dejan Dragojević progovorio o teškom razdoblju i trudnoći supruge: “Tri godine se borimo…”

Zgodni Boris razjasnio glasine o Dari Bubamari pa otkrio: “Nisam zauzet!”

Dara Bubamara progovorila o mlađem dečku: “Ima malo više od 26 godina, krenulo me u životu”

Neda Ukraden slomljeno priznala: “Žao mi je što nisam rodila još djece!”

NAJNOVIJE

Screenshot

Dejan Dragojević progovorio o teškom razdoblju i trudnoći supruge: “Tri godine se borimo…”

Nenad Manojlović proslavio rođenje trećeg djeteta: Na slavlju i sestra Rada…(FOTO)

Bila posvojena, sestra joj se utopila, pa promijenila vjeru: Život regionalne pjevačice koja je završila na psihijatriji

Saše ni na vidiku: Nikolina Kovač uhvaćena kako sama šeta sina Simeona

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo