Daru Bubamaru je poprilično naljutila reakcija njene kolegice Seke Aleksić nakon što je ona na sceni simulirala seks kako bi što bolje dočarala svoj singl „Karera”. Dara se poprilično opustila na snimanju emisija „Fantastik show” i „Grand show”. Na sceni se pružila koliko je dugačka, simulirajući žestoke pokrete kao da vodi ljubav sa svojim mužem. U jednom momentu je uhvatila jednu od plesačica i nastavila sa seksi pokretima!
Takav nastup oduševio je Sašu Popovića, prvog čovjeka „Granda”, ali ne i neke njene kolegice.
– Simulacija seksa na sceni je nešto što je, koliko sam vidjela iz medija, redovan dio nastupa mnogih mojih kolegica, ali mislim da moja publika više uživa u suptilnijim scenama, tako da od mene to neće doživjeti. Nekome se dopada ono od čega ja imam grčeve u stomaku i obrnuto. Treba biti umjeren u svemu, pa i u javnim nastupima jer to i djeca gledaju. To je bljutavo i odvratno pa mi nekada dođe i da povraćam – izjavila je Seka.
Kako je krenulo ne treba iznenaditi ako Seku takva izjava „košta” prijateljstva. I samo što su izgladile odnose i počele se družiti sada će sve ponovo zahladnjeti. Bubamara je bila poprilično ljuta kada je čula kako je Seka prokomentirala njen nastup.
– Šta me briga za one koji me ogovaraju. Boli me dupe za ljubomorne kolegice. Tu ništa nije bilo strašno niti ružno. Pratim svjetske trendove i neću prestati sviđalo se to nekome ili ne. Dosta mi je više lažnog morala – odbrusila je Bubamara.