Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Bošnjaci bojkotuju Cecu!

I dok srbijanski mediji javljaju o, kako pišu, spektakularnim koncertima Cece Ražnatović u Skandinaviji tačnije u Štokholmu, prema dobro obavještenom “Expressovom” izvoru, njeni posljednji koncerti nisu ni približno bili posjećeni kao raniji.

Njen koncert u Štokholmu organizirao je Željko Ljubimković inače rodom iz Bijeljine koji se poslije Cecinog nastupa hvatao za glavu jer ništa nije bilo kako se očekivalo. Za taj nastup je prodato 1.070 karata, a organizatori su očekivali da će u sali biti najmanje 2.000 ljudi. S obzirom na to da se pjevačici na ruke trebalo dati 35.000 eura, platiti avionske karte, hotelski smještaj, orkestar… organizator tog njenog koncerta od prodaje ulaznica nikako nije mogao biti ni na “pozitivnoj nuli”.

Zanimljivo je, priča nam naš izvor želeći ostati anoniman, da je na tom nastupu bio vrlo mali broj Bošnjaka. Za razliku od ranije kada su Bošnjaci većinom punili prve redove na njenim nastupima, ovoga puta je ta podrška izostala.

Ako je suditi po broju onih koji su na društvenoj mreži “Facebook” potvrdili svoj dolazak na njen novi koncert ovog vikenda u Malmeu, ni tamo se kako pjevačica tako i organizatori neće proslaviti. Samo nešto više od 500 ljudi je potvrdilo dolazak, a među njima na prste jedne ruke se mogu prebrojati Bošnjaci.

I organizatoru tog koncerta Tariku Plakalu trebat će dosta novca da bi “pokrio” sve troškove kako ne bi bio na gubitku. Uzimajući u obzir činjenicu da pjevačici treba isplatiti 35.000 eura, za razglas dati 5.000, salu platiti iznosom od 7.000, izdvojiti oko 3.000 za binu, skoro 6.000 za avionske karte i hotelski smještaj, te platiti oko 30 zaštitara i svakom od njih dati po 300 eura, organizatoru će trebati više od 60.000 eura da ne bi bio oštećen.

Ako i u tom gradu izostane posjeta Bošnjaka koji uglavnom pune hale gdje gostuju popularni pjevači, i tu bi Ceca mogla ostati “kratkih rukava”… bar kada je u pitanju broj posjetilaca na koncertu.

Prethodni članak

"ZABRANJENO PUŠENJE" tražilo 5.000 eura da nastupe na Željinom slavlju!

Sljedeći članak

Dara Bubamara: "Moj pornić bi bio bolji od Severininog!"

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Isplivala slika Nede i Saše Popovića: Estrada je brujala o njihovoj romansi i riječima “to dijete se neće roditi”

Već se znaju neki sudionici Elite 10: Bit ćete šokirani kada vidite, znate ih vrlo dobro…

Hoće li se Tina Ivanović pomiriti sa bivšim suprugom? Pjevačica šokirana Zvezdanovim potezom…

Svi pjevaju novu navijačku pjesmu “Volimo te, Bosno”: U spotu Baždarević, Nikić, Bolić, Glavaš…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo