Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Nerka Dizdarević pretučena u Beču

Pjevačica Nerka Dizdarević zadobila je teške povrede glave kada se potukla sa muškarcima koji su joj je tokom nastupa u jednoj diskoteci u Beču dobacivali, kako ona kaže, razne prostote.

– Jedan od njih bio je u društvu i svako malo mi je govorio da sam kurva i da bi me sada “odradio” na bini. Ignorisala sam i njega i njegove drugare koji su ga podržavali u tim gadostima. Nekoliko puta sam skrenula pažnju osiguranju diskoteke na njega, ali su ga oni samo opominjali. Nisu ga htjeli izbaciti. U jednom momentu nisam imala izbora, te sam mu na uvrede uzvratila da je jadan i da mu je penis toliko mali da ga ne bi mogla vidjeti ni pod mikroskopom. Onako bijesan je bacio čašu na mene kojom me je promašio, a ja mu nisam ostala dužna, te sam uzela prvu flašu sa najbližeg stola, te sam ga njome pogodila direktno u glavu. Tada je nastao haos u kojem su me njegova trojica prijatelja pretukla na mrtvo ime”, priča Nerka.

Muškarac kojeg je pogodila flašom u glavu najavio je tužbu protiv pjevačice zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda, a da stvar bude još apsurdnija pjevačici nije isplaćen honorar jer menadžment diskoteke smatra da se nije trebala fizički obračunavati sa njihovim gostima.

– Šta sam trebala? Dopustiti da me ta hulja vrijeđa tokom cijele večeri. Morala sam se braniti, zaključuje ona.

Prethodni članak

Šemsa na poklon dobila skupocjeni šal od kašmira

Sljedeći članak

Sanel Šiljković snima duet sa Hakalom?

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Milan Marić prvi put pokazao djevojku, prije nje ljubio 18 godina stariju…

Kćerka Goce Tržan zvanično uzela majčino prezime: Oglasila se javno!

Ovo je nova sudionica Elite 10! Suada Sahiti napala Dalilu Dragojević

Janjuš prijeti Urošu Staniću, on objavio jezive poruke

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo