Ljubav Nataše Bekvalac i Luke Lazukića, očigledno, je bila suđena. Njih dvoje su se upoznali na Ibici još prije šest godina, i to na vrlo zanimljiv način.Naime, Nataša je nedavno otkrila sve o njihovom prvom susretu, a sada je pokazala i sliku.
-Dogodila mi se ljubav. Upoznala sam ga prije šest godina u Španiji, i to na jedan veoma smiješan način. Bili smo na super plaži i odmah sam ga primjetila pošto specifično izgleda. Kada smo sestra i ja krenule sa plaže, Luka je sa svojim društvom išao ispred nas. Mislila sam da me ništa ne razumiju, pa sam mu "dobacivala" razne stvari. U jednom trenutku on se okrenuo ka meni i rekao "To nije nikakav problem". Počeli smo da se družimo i ništa više od toga nije bilo jer mi je rekao da se ženi i poslije toga se više nismo vidjeli– ispričala je Nataša nedavno u emisiji "Ami G show".Nekoliko godina kasnije sudbina ih je spojila ponovo, ali ovog puta nisu tako lako pustili jedno drugo. Od kada su se ponovo pronašli, nisu se razdvojili, pa je i venčanje logičan slijed događaja.Njih dvoje će se na Natašin 37. rođendan zakleti na vječnu ljubav, na Ibici, gdje su se i upoznali. Dok broji sate do vjenčanja, pjevačica se prisjetila i fotografije koja je nastala prije šest godina.
![]()







