Rada Manojlović je gostujući u emisiji "Pres pretres" pohvalila Milicu Pavlović i Aleksandru Prijovći izjavila da je izuzetno ponosna na njih što su postigle ono o svemu svaki pjevač sanja, da ima hitove i dobre spotove. Rada je istakla i da "skida kapu" Milici zbog toga što je sav novac uložila u karijeru i odrekla se mnogih stvari, kao i da su obje često bile u situacijama da nisu imale ni za kiflu.
-Šest godina je Milica bila uporna.Znam da nije imala ni za kiflu,kao ni ja.Pržila sam jaja, da bih snimila spot. Znam da je Milica sve to izdržala.-poručila je Rada







