Jelisaveta Orašanin i Miloš Teodosić već neko vrijeme su razdvojeni. Naime, Teo boravi u Los Anđelesu, gde će zbog ugovora sa LA Klipersima provesti naredne tri godine, dok je Jelisaveta u Srbiji posvećena obavezama.Glumica je otputovala na Taru, sa glumcem Vladimirom Aleksićem, a kasno sinoć pohvalila se fotografijama na kojima se jasno vidi da spavaju u istoj sobi.
![]()







