Milan Dinčić Dinča u poslednje vrijeme slabo govori o svom ljubavnom životu. A kada se prvi put zaljubio ispričao je
– Prvu simpatiju imao sam u prvom razredu osnovne škole. Djevojčica se zove Aleksandra. Kao klinka bila je mnogo slatka, imala je krupne plave oči, lijepe crte lica, pune usne. Nekako smo stalno bili zajedno, čak smo sjedili u istoj školskoj klupi. Mnogo mi se sviđala, ali ona to nije znala, a ne zna ni dan-danas. Eto, možda sada sazna.-rekao je Dinča.







