Marija Šerifović, prema pisanju medija, bila je zabrinuta za svoje učešće u novoj sezoni "Zvezda Granda", jer je došao septembar, a Saša Popović joj se nije javio.
Međutim, razloga za brigu više nema, jer je direktor "Granda" danas održao sastanak sa Marijom i njenom kolegicom Jelenom Karleušom, na kojem su postigli dogovor da obje i u narednoj sezoni budu dio šoua "Zvezde Granda". To potvrđuje i fotografija koju je Marija okačila na svoj Instagram.
– Dogovor je pao. Rušimo sve granice gledanosti i u sljedećoj sezoni "Zvezda Granda" – napisala je Marija.
![]()







