Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

ZORAN MARJANOVIĆ PROGOVORIO PRED ULAZAK U RIJALITI: Neću bio dio žurki i gledati golišave starlete u „Zadruzi“

Život nesretne Jelene Marjanović završio se 2. aprila 2016. godine i to na zvjerski način,pjevačica je usmrćena sa nekoliko udaraca u glavu. Potraga za ubicom, koja do danas nije dovela do hapšenja osumnjičenog, traje 15 mjeseci, a njen suprug je odlučio da uđe u rijaliti. Ova odluka iznenadila je mnoge,a Zoran je otkrio zbog čega je donio takvu odluku.

-Odluku sam donio zahvaljujući tome što smo moja porodica i ja ni krivi ni dužni obilježeni kao najgori ljudi. Sve su to bile uvrede koje su iznošene prethodnih mjeseci. A u cijelu tu priču je dobar dio naroda povjerovao, dio naroda kojim može da se manipuliše. Strašno mi je teško i ogromne traume sam preživio i mnogo toga sam preko leđa prebacio i jednostavno moram da uđem i da se obratim narodu, da me vide kakav sam, bez ikakvih foliranja i maski-kaže Zoran.On dodaje da neće biti zabave u „Zadruzi“.

-Nisam uspio ni muzici da se vratim, a kamoli da odlazim na neke žurke gdje će starlete pokušati da se što više skinu kako bi kasnije mogle po izlasku da zarade mnogo više novca. Naravno da ću tada biti u prostorijama gdje nema muzike i gdje nije žurka. Nisam još u stanju da se vratim poslu, a još manje da gledam nečije golo tijelo-tvrdi Zoran.

Prethodni članak

Bulatovi se oglasili nakon burnog perioda i jednom fotografijom

Sljedeći članak

Vlatka Pokos i Ivica Biljan raskinuli četvrti put!

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

NAJNOVIJE

Popularnog glumca žena držala zaključanog i sakrivala od sviju: 8 mjeseci gledao u tavan, ne zna se ni gdje je sahranjen!

Ona je glumila Pipi Dugu Čarapu: Pogledajte kako sada izgleda legendarna djevojčica iz sedamdesetih!

Nije bio ni lijep ni zgodan: Snežana Savić priznala da je bila u vezi sa oženjenim muškarcem!

Slavni muzičar godinama trune u zatvoru gdje ga ne podnose jer je silovao djevojčice: Nakon pokušaja ubojstva se predozirao!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo