Tamara Đurić provela je dva mjeseca u bolnici zbog komplikacija koje su nastale usled pucanja akvafilera koje je ugradila u svoju zadnjicu. Ona se tada borila za život, a sada apeluje da djevojke dobro razmisle priije nego što rješe da ugrade silikone. Nakon što je izašla iz bolnice, Tamara nije zadnjicu stavljala u prvi plan, što je inače pre rado činila. Tamara neko vreme nije mogla normalno da sjedi, ali sada se konačno oporavila te je na Instagram objavila slike na kojima možemo da vidimo da je njena zadnjica manja nego prije.
![]()







