Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Edisi Delić se u Egiptu zgadili Rusi

Pjevačica Edisa Delić vratila se sa 15-dnevnog odmora u Egiptu koji joj je, kaže nam, prošao kao treptaj. Bilo je, dodala je, lijepo dok je trajalo. Nju i njenog supruga vrijeme je odlično poslužilo, te se, priča kroz smijeh, konačno ugrijala nakon kišnih dana u Njemačkoj.

– Bili smo u Hurgadi. Sve je bilo na vrhunskom nivou, smještaj, gostoprimstvo Egipćana… Na njihovu hranu se i nisam mogla navići, ali bilo je toliko izbora i restorana da sam čak i
ćevape našla. Oduševljena sam njihovim mentalitetom i time koliki su vjernici, što se vidi posebno sada u vrjeme ramazana. Uz sve to, išli smo i u Pustinju gdje sam jedva izdržala vrućinu, bilo je 45 stepeni. Obišli smo jedno selo koje je jako siromašno, gdje ljudi žive bez telefona, vode i struje – priča Edisa.

Nije se, kaže, baš lijepo osjećala jer nije postila posebno zato što se u Egiptu čari ramazana osjete na svakom koraku.

– Divila sam im se i uživala svaki dan, u svakom ezanu. Ustajala sam rano samo da bih čula sabah dok hodža uči. Ne mogu taj osjećaj opisati, to je nešto prelijepo… – nastavlja pjevačica koja je iskoristila sve što se iskoristiti može. Vozila je motore u pustinji, jahala kamile, išla na Kobra Show, išla u šoping…

– Piramide nismo obišli jer je bila velika vrućina, čak preko 50 stepeni. Jedino što mi se nije dopalo je to što je bilo previše Rusa… gdje god da se okreneš Rusi i ruski jezik i što je najgore,
jako su nekulturni, ponašaju se kao da su u šumi, a njemački i engleski jezik ne znaju “beknuti”
Sljedeći put kada budem išla na odmor dobro ću se unaprijed raspitati, jer više takve ljude ne želim sresti – završila je Edisa dodajući kako je dobro napunila baterije i već iza Bajrama kreće sa promotivnim nastupima po BiH i inostranstvu.

Prethodni članak

Amira Medunjanin, bosanska Bili Holidej "zapalila" klub "Coloseum"

Sljedeći članak

Neno i Kemo dogovorili saradnju sa Dubicom

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

NAJNOVIJE

Kuća se trese od jecaja Aneli Ahmić: Doživjela nervni slom dok Luka nasrće na nju! (VIDEO)

Luka Modrić se danas oprostio od Reala a ovo je žena koja ga slijedi već 20 godina!

Ema Radujko samouvjereno: “Ja sam brand, zvijezda i imam svog psihoterapeuta!”

Boban Rajović otkrio je li varao ženu: “Nikad me nitko nije uhvatio da šetam s drugom ili me uhvatio s drugom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo