Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Samira i Zijo Kasumović: DA NIJE BILO MENADŽERA HILME, MNOGI BI I SADA BILI NA DNU!

Samira i Zijo Kausmović, zasigurno najraspjevaniji bračni par koji godinama živi i radi u Holandiji, hvali se dobrom saradnjom sa menadžerom Hilmom Peljtom. Otkako su počeli saradnju s njim, sve je više njihovih gostovanja širom Evrope.

Nedavno su nastupali na najvećem teferiču u Njemačkoj koji ni velika kiša nije uspjela omesti.

-Prije toga smo pjevali smo na bajramskom sijelu u Reutlingenu, a poslije toga u Dortmundu. Posebno nas je dojmilo gostovanje u Reutlingenu gdje smo pjevali zajedno sa Rizom hamidovićem. A, posebno sam sretan što smo Samira i ja, od jednog „velikog pjevača“ kao što je Rizo, dobili brojne pohvale zbog profesionalno urađenog posla – zadovoljan je Zijo.

Učestvovat će 23. jula na velikom humanitarnom koncertu u Kozarcu.

-Prije toga idemo na zasluženi odmor. Malo da odmorimo na moru. Ove godine smo se odlučili za bnaš lijepi neum. Tamo dugo nismo bili – priča Zijo koji je počeo saradnju sa Osmanom Krehićem.

samira-zijo-nastup

-On ima jako dobru ekipu muzičara s kojima ćemo Samira i ja ubuduće puno sarađivati. S njima pripremamo nekoliko lijepih pjesama, a za jednu od njih u Novom Travniku krajem jula snimamo spot – otkriva nam ovaj folk pjevač.

Koliko je jaka ljubav između Samire i Zije govori i duet „Ovakva ljubav nigdje ne postoji“ autora Dilvada Dade Felića koji je nakon promocije na Bihaćkom festivalu postao jako slušan posebno u dijaspori.

Jedna od pjesama po kojoj je Zijo postao itekako poznat je i „Crna žena, crna sudbina“ koju je prvi put pjevao na Bihaćkom festivalu prije dvije godine.

Samira i Zijo posljednjih nekoliko mjeseci imaju puno više nastupa nego prije. Zahvalnost za veću zastupljenost „na terenu“ duguju Hilmi Peljti, najpoznatijem estradnom menadžeru u dijaspori.

samira-zijo-nastup2

-Hilmo je do sada itekako ispoštovao dogovor koji nam je dao, a to je da ćemo puno više nastupati nego prije. I zaista je tako. Pomogao je ne samo nama nego i većini drugih pjevača, ali malo ko će javno to reći. A zašto kriti?! Hilmo je majstor u svom poslu i neka su mu zahvalni mnogi jer je od „običnih“ napravio „zvijezde“. Da nije njega bilo, mnogi bi i sada bili na dnu – iskren je Zijo Kasumović.

 

Prethodni članak

Dok čeka tužbu s pjevačeve strane MILE BAS: ZA SVE JE KRIVA SINANOVA SABINA

Sljedeći članak

Prepoznajete li djevojčicu? I tada je imala vragolasti osmijeh

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

NAJNOVIJE

Anelin bivši i najveća ljubav Stanije Dobrojević uhvaćeni zajedno u provodu: Kao najbolji drugovi! (FOTO)

Ovo je brat Emira Habibovića: Zovu ga kraljem romskih fešti, hara Europom!

Važi za jednog od najzgodnijih na estradi: Glumac se skinuo, pa pokazao s čim raspolaže, žene su lude za njim (FOTO)

Screenshot

Nakon dženaze Sejde Bešlić: Nepoznati muškarac prišao sinu Dini s neočekivanim darom…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo