Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

MARINKO NIJE SILEDŽIJA

Gotovo svaki pjevač voli da kritikuje svog kolegu kada je u pitanju pjevanje, no rijetko kada neko negativno kaže o interpretaciji Marinka Rokvića. Iako je vrhunski pjevač on sam nije sklon samohvaljenju, za razliku od većine njegovih kolega.

Ono što je evidentno, Marinko važi za jednog od vrsnih interpretatora ne samo komponovane muzike, nego i sevdalinke. Nedavno smo se mogli uvjeriti da mu godine ne mogu ništa, da pjeva ljepše, zdušnije i slađe, što bi rekli muzičari. Pjeva bolje ne samo od sinova koji su puno mlađi, već više od polovine estrade.

Čak i njegove kolege ponekad ostanu bez daha pa smo tako čuli jednog njegovog kolegu, dok je Marinko pjevao, da kaže „uh, ala dedo „dere“ i danas“!

A sva ona dešavanja mimo njegovog posla na taj način padaju u zaborav. Oni koji ga slušaju kažu da čovjek koji ovako pjeva jednostavno ne može biti siledžija.

 

Prethodni članak

Admir Ado Karišik: Ženina kosa mi nije bitna, svakako ću je ofarbati!

Sljedeći članak

Đorđe Jovančić: Moj život je veliko muzičko ludilo

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Otkriveno koliko zarađuje Džejla Ramović: Od cifre će vam se zavrtjeti u glavi

Sjećate li se grupe SMS i hita “Dobrodošla tugo”? Frontmen benda na vrhuncu ‘ispario’, evo gdje živi i kako izgleda

Sin Hanke Paldum u zatvoru a susjedi otkrili kako pjevačica danas živi: “Osuđen je jer je moje dijete”

Screenshot

Pjevačica Aldina Bajić se požalila fanovima: “Već dugo nisam dobro, 26. dan sam u bolnici…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo