Marija Šerifović je odlučila da skine nekoliko kilograma, pa se podvrgla dijeti.Pobjednica Eurosonga već mjesec dana je na specijalnom režimu ishrane koji, očigledno, njoj i te kako prija. Kako je mrzi da trenira, njen maksimum bilo je to da se podvrgne specijalnom režimu ishrane, što je i učinila.Pjevačica već mjesec dana ide kod nutricioniste kod kog ide veliki broj pjevača, a rezultati su i te kako vidljivi. Marija izgleda mršavije,a to se vidi na fotkama.
![]()







