Pjevačica Marija Šerifović priznaje da otkako je na dijeti ne pije alkohol, a odrekla se i grickalica.
– Mjesec dana, mada sam samo jednom prekršila dijetu na jednoj velikoj proslavi, gdje stvarno nisam mogla da pijem vodu. Uzela sam malo viskija. U posljednje vrijeme ne pijem mnogo, ali kad pijem, onda je to samo viski.
Ranije se opijala, izlazila, ludovala, razbijala čaše i flaše po klubovima. Šta ju je natjeralo da se smiri?
– Ostarila sam. Prosto, obaveze su učinile svoje. Imam mnogo posla, a tu su i snimanja emisije „Zvezde Granda“. Praktično, u grad izlazim svaki vikend, pa mi je dosadilo. Ne bih mijenjala svoj dvosjed, ćebe i televizor ni za kakav provod. A i stvarno mislim da sam ostarila. Ko bi rekao da ću se ja smiriti?! Niko! – kazala je Šerifović.







