Pjevačica Milica Todorović nedavno se vratila sa američke turneje i puna je utisaka..
– Turneja po Americi je bila fantastična. Imala sam 15 nastupa u najvećim metropolama – rekla je ponosno pjevačica.
Kako je u Sjedinjenim Američkim Državama bila u toku žestoke političke kampanje za novog predsjednika najmoćnije zemlje na svijetu, nametnulo se pitanje i da li bi se i ona jednoga dana kandidovala za predsjednicu.
– Što se mene tiče, mogla bih da se oprobam još u glumi, a u politiku ne bih zalazila – rekla je Mica za "Pulsonline" i stavila tačku na ovu temu.
(ALo!/Express)







