Pjevačica Nikolija Jovanović je prije mjesec dana na svijet donijela kćerku Reu, a radost i sreću još ne može da sakrije.
Svakodnevno se sa izabranikom Reljom Popovićem prisjeća trenutaka kada je bila trudna, što ih uvek navede na smijeh do suza, s obzirom na to da se sada drastično promijenila. Kako je Nikolija ispričala, dok nije ostala u drugom stanju bila je muškobanjasta, pa je tek nakon trudnoće dobile ženske oblike.
– Ženstvenija sam. Šalila sam se na svoj račun da je trebalo da budem devet mjeseci trudna da bih dobila ženske obline, pošto inače imam dječačke kukove, odnosno sportsku građu. Bila sam ravna, a sada sam dobila kukove – rekla je Nikolija kroz smijeh u emisiji „Amidži šou“. Nikolija je navela da joj veliku pomoć u odgajanju kćerke pruža majka Vesna Zmijanac.
(Alo!/Express)