Pjevačica Seka Aleksić i njen suprug Veljko Piljkić postali su roditelji malog dječaka, a danas su ga doveli u svoj porodičan dom.
Naime, Seka i mali Jakov su jutros u tajnosti napustili bolnicu. Oni su u pet sati ujutru izašli kroz garažu kako ih niko ne bi primjetio.
Mama i beba se osjećaju odlično a pjevačica svog mezimca ne ispušta iz naručja.
(Kurir/Express)







