Pjevačica Ilda Šaulić, koja se porodila 21. septembra i na svijet donijela kćerku Emu, izašla je iz porodilišta i otkrila na koga beba liči.
– Hvala Bogu, sve je prošlo u najboljem redu, porođaj je protekao dobro. Hvala doktorima i svima u Višegradskoj. Plakao je deda Šaban i ja sam plakala, svi smo bili uzbuđeni – rekla je Ilda.
Pjevačica je otkrila na koga mala Ema liči.
– Beba liči na tatu, ali bolje sada da liči na tatu, pa poslije na mamu – kroz osmijeh je rekla Ilda.







