Iako je dvorana „Vatroslav Lisnski“ bila prazna, Marija Šerifović sprema velika iznenađenja za publiku u Zagrebu. Koncert je zakazan za 15.septembar, a pjevačica je bila u Zagrebu kako bi dala intervjue, i odgovarala na brojna pitanja.
„Dragi moji, vidimo se 15.09. Ista ova dvorana i pozitivna nergija. Naravno, tu će biti i moja draga Nina Badrić!“ – poručila je Marija Šerifović,a ona se već uveliko sprema za ovaj koncert.







