Dame koje su gostovale u jednoj emisiji, komentarisale su bračne odnose sa svojim partnerima.
Ana Sević i Daniela Dimitrovska složile su se oko toga da su im se muževi pravili "ludi" kada je trebalo da smire bebu.
Njih dvije su prokomentarisale period poslije porođaja. "Kada beba zaplače, muževi mogu do maksimuma da se prave da spavaju", rekla je Daniela, a Ana Sević se nadovezala: "Ili se prave mrtvi".
Pjevačica se nasmijala, i dodala da joj je Darko pomagao, ali je imao ili ovakve epizode.
"Znaš kako kaže moj ujak? "Ja sam se tako pravio da sam umro", nasmijala se. Daniela je dodala da se nekada i ona pravila da je umrla, jer nije mogla da vjeruje da se Ognjen toliko folira.
(Kurir/Express)







