Mira Škorić napravila je veliku pauzu u karijeri, ali na insistiranje njene vjerne publike odlučila je da se vrati. Pjevačica je snimila novi singl, a kako je otkrila, uopšte joj nije falila estrada.
– Estrada mi nije nedostajala, jer sam ja uvijek bila tu. Nisam snimala albume, ali sam bila i na festivalu, i nastupala, tako da se nisam povukla skroz. Napraviću spojivo sa nespojivim, nešto posebno, nešto što sam napravila 1993, o čemu se i danas priča. Posvetiću koncert kćerki Milici. Ona ne sluša moje pjesme, ali naučiće do tada – rekla je Mira.







