Brena je nakon trideset godina nastupila u Briselu, u Teatru San Mičel. Budući da je u pitanju pozorišna dvorana koja prima hiljadu ljudi, repartoar je bio prilagođen akustici i prostoru, ali i publici koja je očekivala pravi spektakl. Publika je sve vrijeme bila na nogama i pjevala uglas njene nove i stare hitove.
– Bio je ovo jedan od koncerta koji smo radili sa puno ljubavi i predanosti.Osamnaest ljudi na sceni, sjajan prostor, sjajna atmosfera, tako da ću nositi lijepe uspomene – poručila je Lepa Brena nakon koncerta,a ona je pokazala i duge noge za igranje.







