Sloba Vasić, koji je nedavno raskinuo sa kćerkom Milana Topalovića Topalka Helenom poslije devet mjeseci ljubavi, otkrio je pravi razlog njihovog raskida, ali i da još pomalo pati za njom.
Sloba je rekao da nema ništa protiv da se muškarac oženi mlad, negdje oko 25 godine, ako pronađe pravu osobu pored sebe, a onda rekao da je sad sam.
–Sad sam sam, ja i Helena više nismo zajedno. Jednostavno, više nije išlo. Postoje emocije, ali Bože moj, život ide dalje. Nije bilo nerviranja, bile su neke nesuglasice. Bili smo zajedno devet mjeseci i za mene je to bilo ozbiljno – rekao je Sloba Vasić.
– Volio sam je, volim je i dalje, eto ti pjesme – nadovezala se Natalija Trik FX.
– Da, to sam i rekao – priznao je Vasić kod Lee Kiš.
(kurir/Express)







