Harizmatični voditelji s Pink televizije Milan Kalinić i Dušica Jakovljević, kako rekoše, iako imaju pune ruke posla uživaju na snimanju. Svi su ispunjeni pozitivnom energijom, a nekad ih šale natjeraju i na plač.
– Ni sama nisam sigurna kako uspjevam! Pri tom sam i neko ko ne zapostavlja prijatelje, ljubav, o djeci da ne govorim… Volim da ugađam i sebi i drugima, tako da mi ništa nije teško. Ako me uhvatite da kukam, znajte da sam baš premorena ili da mi je opasno pao imunitet, što se itekako događa. Ali, nikad ne kukam što imam puno posla, samo mogu da budem zahvalna zbog toga i da kucnem u drvo! Tim tempom živim od sedamnaeste godine. Išla sam u četvrti razred gimnazije, radila na radiju i na televiziji, mislim da ne znam drugačije – kazala je Dušica.
Tako su nedavno na pauzi tokom snimanja „Pinkovih zvezda“ vrijeme iskoristili za fotografiranje.
Naime, Dušica je na društvene mreže odmah okačila fotografiju na kojoj ona i kolega prave grimase, a napisala je i komentar.
– Ne znam kako smo promašili skretanje za psihijatrijsku bolnicu – napisala je Dušica i pokrenula buru šaljivih komentara.







