Ana Nikolić se već neko vrijeme bori sa kilogramima, pa su joj čak i njeni fanovi poručili da bi trebala da ode na dijetu.
Naime, Ana je na Instagramu objavila skliku gdje pozira kraj ogledala, a jedan od pratilaca joj je poslao jasnu poruku.
– Ana zgodna si, ali moraš na dijetu – poručio joj je jedan od fanova.
![]()
Ostaje da vidimo da li će pjevačica poslušati svoje obožavaoce i baciti se na skidanje kilograma.
(Kurir/Express)







