Kiki Lesendrić doputovao je u Sarajevo gde se sreo sa starim prijateljem, Zlatkom Zlajom Ivaniševićem i prisjetio se nezaboravnog letovanja.
Naime, on je otkrio jednu zanimljivost iz svoje mladosti zbog koje je i nastala hit pjesma "Te noći smo se potukli zbog nje".
Kiki se 1977. godine na ljetovanju u Makarskoj zbog jedne djevojke potukao upravo sa Zlajom.
– To je bilo jedno nezaboravno ljetovanje zahvaljujući kojem je nastala jedna od mojih najpopularnijih pjesama. Zajedno sa Zlajom i još nekoliko prijatelja odmarali smo na Makarskoj rivijeri i bilo je dosta svirki po diskotekama i ludih provoda na plažama. Meni i Zlaji za oko je “zapala“ ista djevojka i mi smo se zbog nje potukli – rekao je Kiki i dodao:
– I Zlaja i ja bismo voljeli ponovo da vidimo ženu zbog koje smo se potukli. Nadamo se da je živa i ovom prilikom pozivamo da nam se javi.
(Kurir/Express)







