Iako se njena vila u Istanbulu procjenjuje na čak dva miliona eura, pjevačica Emina Jahović riješila je da je sruši, zbog čega se njen suprug Mustafa Sandal naljutio.
Naime, ona se prije nekoliko godina sa porodicom doselila u luskuznu četvrt Bejkoz u pomenutom gradu, ali ono što joj je posljednjih mjeseci paralo oči bio je enterijer kuće, koja je građena punih pet godina. Kako je objasnila, ona je pomjerila zidove u kući i srušila pojedine dijelove, što je iznerviralo njenog muža.
– Djelujem možda drugačije, ali sam inače veoma zahtjevna osoba. Mustafa i ja smo u fazi kada imamo problem zbog mojih ideja za renoviranje porodičnog doma. Sukob je sada nastao zbog dekoracije u kući, koju sam ponovo srušila. Morala sam da mijenjam enterijer, pošto mi se nije sviđao, a moj suprug misli da je to nepotrebno, ali ja sam mislila drugačije, te sam tako uradila.
Nije ostalo ništa od kuće, ali mi često pomjeramo zidove u kući, a sve je to u mojoj režiji. Imam veoma pozitivne komentare majstora i nisam stroga prema njima, donosim im kolače i kafu, sve samo da što bolje da urade posao.
– Novu godinu zbog radova nećemo provesti kod kuće, već u stanu – govori Emina Jahović uz osmijeh i dodaje da njen suprug ne može uvijek da podnese njenu tvrdoglavost i da se često zbog toga sukobljavaju.
– Ono što suprug često zna da mi zamjeri je moja tvrdoglavost. Niko mi ne parira u tome i uvijek na sve načine pokušavam da istjeram svoje. Sukobi su obično vezani za moje ideje i planove koje želim da realizujem – objašnjava poznata pjevačica.