Anabela Atijas odlazi u Lisoviće u rijaliti “Farma”.
Pjevačica je već imala iskustava sa ovakvom vrstom emisija, pa je porodica podržala u tome da se otisne u još jednu avanturu. Pozdravila se sa suprugom Andrejom, kćerkama Ninom i Blankicom, a mama je izdala i zadatke da budu dobre i slušaju dok nje nema.
Tako je pjevačica prije odlaska pozirala u društvu porodice, a kada će se opet sresti zavisi od glasova publike.







