Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Prvu pozivnicu za svoje vjenčanje Goca Tržan poslala Seki Aleksić!

Goca Tržan i njen 14 godina mlađi partner Radomir Novaković izgovoriće sudbonosno „da“ 20. septembra.

Budući supružnici već polako pravi spisak zvanica. Na vrhu te liste našla se Gocina koleginica iz druge branše Seka Aleksić.
Kada je folk zvijezda čula da je Raša zaprosio Gocu, odmah joj je čestitala.

“Udajem se! E baš hoću! Pa šta”, pohvalila se Goca kako bi dušebrižnicima zapušila usta, dok su pravi prijatelji odmah pohrlili da joj daju podršku u nameri da stane na ludi kamen.

“Čestitam od srca”, napisala je Seka u poruci, dok joj je koleginica odgovorila pozivom. “Ti ćeš biti sa nama, pa ćeš da čestitaš lično”, uz simbole srca odgovorila je buduća mlada.

Velika svadba uveliko se planira jer mladenci žele da ugoste sve koji su bili svjedoci ove njihove četvorogodišnje ljubavi, koju će sada krunisati brakom. Iako se već dvije godine šuška o njihovom vjenčanju, očigledno da je tek sada došlo pravo vrijeme za novi korak u njihovom odnosu. Raša već godinama živi sa Gocom i njenom kćerkom iz prvog braka Lenom, koja ga obožava.

Raši će ovo biti prvi brak, dok se pjevačica 2007. godine udala za Ivana Marinkovića. Par je ubrzo dobio kćerku, a razveli su se 2011. godine uz ogromno medijsko interesovanje.

Prethodni članak

Ko je isprepadao Sanju Maletić u rodnom mjestu Šerifa Konjevića?

Sljedeći članak

Nikola Rokvić zbog brata otkazao vjenčanje

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Marko Miljković o susretu sa Slobom Radanovićem, Luna otkrila je li mu se javila: “Nije mi neprijatno”

Majka Džejle Ramović kao djevojčica: Pozirala sa kćerkama pred putovanje…

Adi Šoše o svojoj romantičnoj strani: ”Imam neke momente kad sam slatkica”

Saša Kapor se skinuo, izgleda kao mladić: “Troje maloljetne djece i vesele četrdesete!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo