Protekli period je pjevačicu Anu Sević bio je poprilično naporan jer je bila posvećena organizaciji velikog slavlja povodom krštenja svoje kćerkice, zatim snimanju spota i promociji singla, što ju je koštalo zdravlja, pa je u čak morala zatraži medicinsku pomoć. Naime, zbog iscrpljenosti završila je u bolnici i primila infuziju.
Njen suprug Darko Lazić potvrdio je ovu informaciju.
-Tačno je da se to desilo. Svaka njoj čast kako je sve izdržala. Preuzela je previše obaveza na sebe u proteklom periodu. Ona se najviše posvetila organizaciji krštenja, a potom i slavlju. Osim toga, ona je proteklih dana promovisala i novu pjesmu i očigledno je sve to radila na veliku štetu svog zdravlja i maksimalno je izmaltretirala sebe. Narednih dana će da malo miruje i brzo će biti ona stara Ana – rekao je Darko.
Inače, Ana je zadovoljna kako je njen povratnički singl “Lambordžini” prošao za kratko vrijeme i vjerovatno će se ubrzo ponovo posvetiti promociji svoje nove pjesme…







