Seka Aleksić je provela veoma naporan vikend pa je odlučila da se malo odmori i predahne od nastupa.
Naime, poslije nastupa u Sremskoj Mitrovici, pjevačica je spas od vreve i žege potražila na bazenu, u dvorištu svog doma u Staroj Pazovi.
Poput brojnih koleginica, i kraljica estrade “puni baterije” u toplesu!







