Katarina Grujić je poslije operacije glasnih žica najavila svoj veliki povratak na scenu. A, da ništa ne treba unaprijed planirati niti pompezno najavljivati, uvjerila se još jednom ova pjevačica jer je pred prvo snimanje emisije nakon operacije – slomila ruku!
Nekoliko dana je mirovala, ali je nastavila sa nastupima. Istina, zbog loma ruke sada više nema skakanja po bini kao ranije, vrckanja… To joj je, šali se ona, dobro došlo kako bi neke njene kolegice prestale pričati kako scenskim nastupima kopira Milicu Pavlović.
– Ona i ja nemamo ništa zajednično. Ni fizički, niti psihički nismo iste. Svaka od nas na svoj način radi svoj posao i presmiješno mi je što govore da je kopiram – priča Katarina.
Kako joj se u posljednje vrijeme dešavaju uglavnom ruže stvari, vjeruje da je pod crnom magijom.
– Neke kolegice su, sigurna sam, bacile crnu magiju na mene. Žele mi zlo. Ne mogu se pomiriti s tim da sam uspješna. Ali ne mogu mi ništa. Evo, opet nakon svega ja sam tu. I bit ću još jača – izjavila je ona ne govoreći na koje kolegice sumnja da joj ne žele dobro.







