Selma Bajrami je nedavno održala uspješan nastup u Švicarskoj, tačnije u Zofingenu. O atmosferi kakvu je napravila ne treba puno komentirati jer je poznato da tamo gdje ona pjeva ne manjka ni dobre pjesme, ni plesa… S njenih nastupa gosti se razilaze tek pred zoru… Prije ne mogu jer ko bi napustio tako dobru zabavu kakvu ona napravi…
U tom dijelu Švicarske u Selinom nastupu uživao je i njen kolega Kibi Lubenović. Bio je s društvom i u pauzi njenog nastupa otišao do prostorije u kojoj odmaraju pjevači kako bi se pozdravio sa svojim zemljakom Halidom Muslimovićem koji je također pjevao te večeri. Ni očekivao nije da će Halid biti taj koji će ga pomiriti s kolegicom.
Naime, Kibi se prije nešto manje od godinu dana žestoko posvađao s Mujom, inače bivšim mužem popualrne pjevačice. Zbog te svađe ni ona mjesecima nije komunicirala s kolegom. E sada kada se riješila bivšeg odlučila je da sve negativno ostavi iza sebe pa je tako pristala na pomirenje i stisnula šaku svom kolegi.
Kasnije su razgovarali o njenom angažmanu u Švivarskoj, jer Lubenović često pjevačima organizira turneje. On joj se pohvalio da je nakon snimljenog spota sa Kemalom Malovčićem u studiju Amila Loje završio jednu novu pjesmu. Zamolila je da joj pusti pjesmu na mobitel i… bila je oduševljena. Možda nakon te pjesme, a i pomirenja, zajedno dođu u Sarajevo i kod Loje snime jedan duet… Nikad se ne zna…







