Nedavno su u Beogradu nagrađene predstavnice nježnijeg pola i to nagradama za radni i uspješni doprinos pod sloganom “Uspješne dame 2015”.
Između ostalih, jedna od dobitnica ove laskave titule, je bila Neda Ukraden kojoj, ruku na srce, kako je i sama rekla, nije bilo jasno šta znači biti dama u Srbiji.
– Ako je u toj sveukupnosti žena koja je vrijedna, porodična, sa stilom i dostojanstvom onda je to veliki kompliment – kazala je Neda.







